Vizyon

Davranış, beceri ve satış itimlerine ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen itmen olmak.

Misyon

katımcılarıkendilerindeki eksiklikleri rmelerini sağlayan erikler oluşturmak ve gelişimlerine katkıda bulunmak.

Değerler;

  • Aktif katımı desteklemek,
  • Açıiletişimi benimsemek,
  • Anlaşıolmak.

Ali Özel Kimdir?

1967 yılında Kütahya’da doğan Ali Özel, 1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Meslek Yüksek Okulu’nu bitirdi. Preston Üniversitesi’nde İşletme okudu. Üniversite yıllarında İzmir Turizm Folklor Derneği ile birçok festivalde yer aldığında, insanlarla sıkı iletişimde olmanın büyük zevk verdiğini fark etti.

Kariyerine Bersel Kimya Ltd. şirketinin kuruluşunda başladı. 1990–1996 yılları arasında Eczacıbaşı İlaç Pazarlama İzmir Bölgesi’nde farklı ürün gruplarında satış temsilcisi olarak çalıştı. Bristol-Myers Squibb İlaçları’na (BMS) 1996 yılında Satış uzmanı olarak transfer oldu. 1999 yılında İstanbul’a Satış Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2000 yılında saha satış kadrosuna geçerek Bölgeler Satış Müdürü pozisyonuna getirildi. Ekibiyle birlikte Sanofi İlaç firmasıyla ortak ürün tanıtımı yaptı. BMS Türkiye’de birçok bölgenin sorumluluklarını aldı. Geniş bölge hâkimiyeti ve nasıl yönetilebileceğini tecrübe edindi. 2000–2010 döneminde liderlik, yüksek performanslı koçluk, sunum teknikleri, iletişim becerileri, satış teknikleri, ileri satış teknikleri, sosyal sitiller, etkin insan yönetimi, takım olmak, etkin mülakat teknikleri konusunda da büyük tecrübe sahibi oldu.

2010 yılında Masters Training International’da (MTI Group) çalışmaya başladı. MTI Group içerisinde 2013 yılında “Kıdemli Danışman” olarak görevini yürütmeye başladı. MTI grup ile 120’yi aşan firmaya ve yaklaşık 35.000 kişiye eğitim verdi.

Mart 2017 yılında SAN Eğitim & Danışmalık olarak kendi şirketini kurdu. SAN Eğitim olarak kurumlara özel eğitim ve danışmanlık projeleri geliştirmektedir. Ayrıca mavi/gri yaka eğitimleri konusunda uzmanlığı mevcuttur. Hem mavi yaka çalışanları hem de mavi yaka yöneticileri olan formen, vardiya amiri ya da grup/takım liderlerine özel eğitimler vermektedir. Mavi yaka gruplarına 1000’i aşan sayıda eğitim verdi.

2014 yılında Yaşar Üniversitesi ile de partner olarak çalışmaya başladı. Üniversite bünyesinde olan Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM)’nin eğitmeni olarak çeşitli projelerde aktif yer alıyor. Nöromarketing alanında yaptığı çalışmalar ile ‘Nöromarketing İkna ve Satış Tekniği Modeli’ uygulamalarında büyük tecrübe sahibidir. Ayrıca Nöromarketing kavramının yaratıcısı Patrick Renvoise’in gerçekleştirdiği Workshop çalışmasına katılarak bu alandaki gelişimini sürdürdü.

Kişisel ve yönetici koçluğu gerçekleştirmektedir. Kendi blogu olan https://aliozel.com.tr adresinde de kişisel gelişim ile ilgili yazılarını yayınlamaktadır ve kariyer.net portalında da konuk yazardır.

Bugüne kadar da 45.000’i kişiye eğitim vermiş ve  İşbirliği yaptığı firma sayısı da 150’i geçmiştir.

TEGEP Eğitim Ve Gelişim Platformu Derneği Üyesidir. Humanist Kitap Yayıncılık da çıkan ‘İtirazım Var, Satıcıların Karşılaştığı 49 Müşteri İtirazına Yanıtlar’ kitabının yazarlarındandır.

Hakkımda
Referanslar

Tüm Eğitimler
Blog Yazılarım

İletişim
Sarıyer / İSTANBUL

Tüm Hakları Saklıdır. |