Vardiya Liderleri Önemlidir!

İnsanlık var olduğu sürece tarım da var olacaktır. Bu nedenle tarım sektörü her zaman çok önemlidir. Türkiye’deki tarım sektörünün en önemli kurumlarından biri olan Çelsan, geleceğini daha güçlü kılmak adına büyük bir değişim rüzgarı başlattı. Bu değişim, hem teknolojiyi hem de insan kaynaklarını daha iyi bir seviyeye taşımak için eş zamanlı olarak başlatıldı.

Amaç, insan kaynağını daha verimli çalışabilmesi için yetkinliklerini artırmak ve kurum vizyonuna uygun hareket etmesini sağlamaktır. Bunları gerçekleştirmek için yapılan tüm ön hazırlıkların ardından güçlü projeler oluşturduk.

İlk eğitim projesi Vardiya Liderleri içindi.

Bu proje, tüm vardiya liderlerinin daha etkin bir insan yönetimi sağlayarak üretimde çalışan teknisyen arkadaşlarımızın verimliliğini artırmak ve personel devir oranlarını azaltmak amacını taşımaktadır. Bu eğitimler devam ederken, üretimdeki mühendis arkadaşlarımızla da eğitime başlayarak üretimdeki verimliliği en üst seviyeye çıkarma hedefimizi gerçekleştireceğiz.

İlk eğitimin konusu ‘Üretimde İletişim Liderliği ve İlişki Yönetimi’ idi. Bu eğitimle harika bir başlangıç yaptık. Tüm katılımcıların istekliliği ve heyecanı, eğitimin oldukça verimli geçmesinde büyük bir rol oynadı. Gerçekleştireceğimiz sonraki eğitimlerle de yetkinlik seviyelerini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Bu projenin gerçekleşmesinde öncülük yapan Çelsan CTO’su Serkan Işıkver‘e çok teşekkür ederim. Kendisiyle yeniden işbirliği yapmak benim için bir ayrıcalıktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bana Yazın